0 %

Nový web sgsu.cz

Ahoj přátelé gymnastiky,

před pár měsíci jsme pro gymnastiku vytvořili nové logo. Nezdá se to, ale práci dalo. Chvilku jsme si odpočinuli, ale teď už jsme zase zapracovali na nových webových stránkách. Vždy je co zlepšovat a ještě není vše dokončené, ale důležité je, že základ máme. Další úpravy již nebudou tolik časově náročné. Starý web www.gymnastikasu.cz bude v budoucnu vypnut příp. přesměrován sem.

Na nový web klademe dva hlavní požadavky. Jednak aby byl dostatečně reprezentativní a informativní směrem k novým zájemcům o členství v oddílu. A dále má web samozřejmě za úkol poskytovat snadno, rychle a interaktivně informace a nové možnosti spoluprávce pro již zformovanou komunitu lidí kolem gymnastiky v Sezimově Ústí – členové, rodiče, trenéři, bývalí členové a trenéři atd.

Psaní informací a aktualit na blog by dále měli mít za úkol hlavně trenéři. Chvilku může trvat, než se to rozběhne, ale doufejme, že se podaří. V dalších příspěvcích na blogu se tedy můžete těšit např. na podrobnosti k letnímu soustředění, k náborům nových členů, k výsledkům závodů a prostě na vše podstatné, co by vám trenéři chtěli a měli sdělit.

Web bude totiž jen natolik užitečný, nakolik ho budou aktivně využívat trenéři i návštěvníci. Přibylo několik praktických možností, které mohou nastartovat modernější způsoby komunikace a spolupráce a ve výsledku výrazně ušetřit čas a práci. Jde např. o online vedení kalendářů a rozvrhů tréninků, cloudový prostor, newsletter, google skupinu, intranet, novou fotogalerii apod.

Kromě webových stránek došlo také k reorganizaci našich profilů na sociálních sítích. Nyní máme např. mimo původní veřejnou diskuzní skupinu na Facebooku i svou vlastní stránku na FG. Jednoduše ji tam vyhledáte jako stránku sgsu.cz. I tam budou trenéři přidávat aktuality a fotky z gymnastických akcí, takže pokud se chcete dozvědět maximum a o nic nepřijít, nezapomeňte označit naši stránku jako „To se mi líbí“ a/nebo ji začít sledovat.

Brzký návrat do tělocvičen přeje
Filip Dvořáček