Úspěšný krajský přebor dívek !!!

 

V sobotu 18.9. se více než po dvou letech opět konečně znovu uskutečnil Krajský přebor jednotlivkyň Jihočeského kraje a kraje Vysočina. Pořadatelství se ujal oddíl z Jindřichova Hradce ve spolupráci s naším oddílem a Krajskou gymnastickou komisí. Finanční podporu pro tento závod jsme obdrželi z rozpočtů Jihočeského kraje.

 

A že to byl pro nás závod povedený!!

Sečteno a podtrženo v sobotním přeboru Jihočeského kraje a kraje Vysočina holky vybojovaly celkem 8 medailí!👍 👏  Máme 2 tituly přebornic Jihočeského kraje a kraje Vysočina a 3 přímé postupy na Mistrovství ČR! 👏🙂

V nejmladší kategorii VS0 A se Anička Sikorová umístila na 7 místě. V další kategorii VS1A si nejlépe vedla Péťa Ederová, která obsadila 5 místo. V kategorii VS1 B to pro náš oddíl poprvé cinklo, když Emča Kopecká vybojovala stříbrnou medaili 🥈.  V kategorii VS2A se krajskou přebornicí stala Adélka Sikorová 🏆🥇.  Nejvíce napínavou kategorií pro nás byla kategorie VS4B, kde se bojovalo o 5 přímých postupových míst na Mistrovství České republiky a tenhle boj se našim holkám povedl na výbornou. Druhé místo obsadila Anetka Kopecká 🥈, třetí Terezka Sedláková 🥉, páté Barča Mansfeldová a šesté Hanička Slabá. První tři jmenované si tak zajistily přímý postup na MČR a už tak pomalu balí kufry do Ostravy.

Medailové hody pokračovaly v linii C. Ve VS3C brala bronz Evička Štemberková 🥉👏. V kategorii VS4C na ni navázaly druhým místem Lajla Dračková 🥈a třetím místem Kačka Sedláková 🥉. V poslední kategorii VS5C to náš oddíl završil opět stupínkem nejvyšším, když zlato brala Sandra Vesecká 🏆🥇. Těsně pod stupínky na 4. místě pak skončila Terezka Vonešová.

Z našeho oddílu se závodu účastnilo celkem 17 dívek, které po dlouhé nucené pauze předvedly to nejlepší co umí a my ze všech máme obrovskou radost a do dalších závodů jim přejeme hodně štěstí 🍀❤️🥰