0 %

Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

KALENDÁŘ AKCÍ

Všichni toho máme hodně. Takže komu by se nehodil přehledný online kalendář plánovaných závodních a zájmových akcí organizovaný oddílem SGSÚ? Termíny zde snadno najdete a žádné závody nepropásnete!

JAK TO FUNGUJE

Trenéři doplňují termíny akcí oddílu SGSÚ do online kalendáře. Kombinovaný kalendář žen i mužů si můžete nechat zobrazit přímo zde níže na stránce. Oddělené kalendáře žen a mužů si ale také můžete nechat volitelně zobrazit jako samostatné webové stránky a odkazy si třeba uložit do svých oblíbených záložek v prohlížeči. A nebo úplně nejlépe můžete použít veřejnou iCal adresu kalendářů k tomu, abyste si je připojili do poštovního klienta na počítači (např. do Outlooku) nebo do mnoha mobilních aplikací pracujících s ics soubory. Zapněte si upozornění na události z našeho kalendáře a o žádnou další gymnastickou akci již jednoduše nemůžete přijít! Dole na stránce se také můžete přihlásit k odběru newsletteru - občasných e-mailových informací o těch nejdůležitějších událostech.

ONLINE ZOBRAZENÍ

iCal DOWNLOAD (.ics)

NÁHLED KOMBINOVANÉHO KALENDÁŘE

Události žen by se měly zobrazovat přibližně žlutou barvou, události mužů pak přibližně modrou. Pokud si nejste jistí, na horní liště nad kalendářem, vedle tlačítka "Denní plán", je šipka, po jejímž rozkliknutím si můžete nechat kalendáře filtrovat.

Přihlaste se k newsletteru. Dostanete informace k velkým akcím!


    Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.