0 %

Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

TRENÉR - FILIP DVOŘÁČEK

Informace pro svěřence a rodiče svěřenců trenéra Filipa Dvořáčka.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Příručka gymnasty. Pravidla, zásady, informace a rady pro svěřence a rodiče. Vše základní na jednom místě bez nutnosti procházet mnoho zdrojů.

Tréninkové pomůcky. Seznam osobních cvičebních pomůcek svěřenců, které si pravidelně nosí s sebou na tréninky.

Fáze tréninkové jednotky. Přizpůsobené fáze standardní nespecifické tréninkové jednotky pro pomocné trenéry.
Týmové oblečení.

AKCE

Platba za akci malého rozsahu (nikoliv např. soustředění). QR platba je připravená na 100 Kč, ale v případě potřeby lze částku upravit před odesláním platby. Do poznámky pro příjemce pro jistotu vepište jméno člena. Pro ruční zadání běžné bankovní platby bez skenování QR kódu použijte č. ú.: 670100-2219191808/6210 (mBank). Děkuji.

Soustředění pro gymnastické přípravky proběhne formou příměstského tábora od 22. 8. do 26. 8. v Sezimově Ústí II. Všechny potřebné informace naleznete na našem Blogu.

V červnu pravidelně zakončujeme rok gymnastickým ohněm. Všechny informace dostávají rodiče a děti emailem  nebo WhatsApp zprávou, na webu zveřejněny nebudou.

WhatsApp skupina, jejíž členové se každý den protahují podle daného intervalového schématu. 10 minut (prodloužená verze 17 minut). Napište mi o bližší informace.

TEAM #7

Trenér: Filip Dvořáček
Asistentka trenéra: Petra Přibáňová

Kalendář SGSÚ | Team #7 si můžete zobrazit online, ale nejlepší je si ho integrovat do telefonu a dostávat vždy aktuální notifikace o tom, co se chystá.
Pravidelné události (tréninky v tělocvičně) jsou hromadně vložené dopředu. Když nastane změna, dojde k editaci události z pravidelné na nepravidelnou.

Tabulka docházky s legendou a procentuální statistikou pro členy, trenéry a asistenty. Pravidla pro docházku jsou uvedena v příručce gymnasty.

STUDIJNÍ MATERIÁLY "NA DOMA"

Časové možnosti na trénincích jsou omezené. Cvičení doma je obvykle rozdílovou věcí, která posouvá gymnastu na vyšší výkonnostní úroveň. Dbejte na technicky správné provedení.

NÁVODY K POMŮCKÁM

Kromě zakoupení vlastní tréninkové pomůcky je potřeba se s ní také seznámit a naučit – tedy znát dostatek cviků pro správné a efektivní používání pomůcky.